درباره ما

تاریخچه

آژانس دیجیتال دادوک در سال 2013 به عنوان یک شرکت مشاوره اینترنتی یک نفره در سورابایا ، اندونزی تأسیس شد.

امروز ، دادوک یک شرکت بازاریابی اینترنتی تمام عیار با خدمات از جمله توسعه وب سایت ، طراحی گرافیک ، بازاریابی اینترنتی و پشتیبانی از وب سایت رشد کرده است. ما بیش از 2،000 وب سایت و کمپین های بی شماری را برای مشتریان خود در کلیه صنایع از راه اندازی محلی تا شرکت های بین المللی Fortune 500 ایجاد و پشتیبانی کرده ایم.

برند خود را با کمک ما توسعه دهید

برندینگ

یک مارک خیلی بیشتر از یک آرم یا یک رنگ است. اینگونه است که مردم تجارت ، محصولات و خدمات شما را چگونه احساس و درک می کنند. هدف ما ایجاد مارک هایی است که تصوراتی را می گذارند که برای یک عمر باقی می مانند.

کمپین رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی به ما قدرت مکالمه ، اشتراک و ارتباط با یکدیگر را می دهند. دانستن اینکه مخاطبان در مورد چه چیزی صحبت می کنند و چرا به شما امکان می دهد به بینش استراتژیک دست یابید و به شما در دستیابی به نتایج جدید کمک می کند.

روابط عمومی

اگر مراقب شرکای خود نباشید ، شخص دیگری می خواهد. ما می دانیم چگونه می توانیم به شما در روابط خود كمك كنیم ، آنالیز و غلبه كنید ، از عوارض موجود بدون در نظر گرفتن داخلی یا خارجی جلوگیری كنید یا برطرف كنید.

ردیابی کمیسیون

اگر مراقب شرکای خود نباشید ، شخص دیگری می خواهد. ما می دانیم چگونه می توانیم به شما در روابط خود كمك كنیم ، آنالیز و غلبه كنید ، از عوارض موجود بدون در نظر گرفتن داخلی یا خارجی جلوگیری كنید یا برطرف كنید….